Etisoft Wrocław - etykiety, kody kreskowe i drukarki, plomby gwarancyjne

 

Wyślij wiadomość

Masz pytanie/problem?
Wyślij e-mail.
Odpowiemy szybko i wyczerpująco!

Polecamy

CL-S400DT drukarka termiczna o rozdzielczości 200 dpi z wyświetlaczem  »

68_250.png

Jest kompaktową drukarką termiczną do drukowania biletów, etykiet i przywieszek. Mimo niewielkich rozmiarów posiada najlepsze cechy drukarek przemysłowych: metalowy mechanizm drukujący, wbudowany zasilacz ....

Czytnik kodów kreskowych LS2208 »

78_294.png

Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych LS2208 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Elastyczny zakres— prawie od styku do 43 cm — sprawia, że doskonale się sprawdza w placówkach handlu detalicznego, szpitalach i magazynach.

Galeria wykonywanych projektów »

art_1_130.png

Przykłady wykonania etykiet, przywieszek, wszywek ...

 

Etykieta plombowa fioletowa

Etykiety zabezpieczające PURPLE przeznaczone są do plombowania listów i przesyłek wartościowych, opakowań towarów, drzwi. Fioletowa barwa etykiety jest dobrze widoczna, nawet z większej odległości. Przy próbie zerwania plomba ulega uszkodzeniu, rozwarstwia się pozostawiając widoczny napis STOP zarówno na etykiecie jak i na powierzchni klejonej.





Etykieta foliowa E-1060P

Folia e-1060P

folia

polietylenowa

kolor

matowa fioletowa

klej

akrylowy

zastosowanie

Folia jest dostosowana do przyklejania na wielu powierzchniach włączając szkło, stal nierdzewną, aluminium oraz powierzchnie niebiegunowe takie jak polietylen i polipropylen. Klej 350E jest uniwersalnym klejem przeznaczonym do zastosowań na etykiety. Pozwala on na trwałe przyleganie do tworzyw sztucznych zarówno o dużej jak i małej energii powierzchniowej, powierzchni włóknistych, zakrzywionych i lekko zaoliwionych metali. Odznacza się doskonałą odpornością na chemikalia i zachowuje swe właściwości nawet przy wysokich temperaturach. Folia nie nadaje się do zadruku kodów kreskowych, ponieważ kod nie daje się odczytać z barwionej powierzchni etykiety.



 

zwykle działamy niezwykle

 

Oferty specjalne

Wyślij zapytanie dotyczące naprawy drukarki z zakładki kontakt. »

art_61_280.png

Wyślij do nas wiadomość o niesprawnej drukarce - ODDZWONIMY.

Zanim drukarka trafi na stół operacyjny :D pewne objawy możemy wyleczyć przez telefon.

 

 

© Etisoft Wrocław ul. Kleczkowska 50, Wrocław 50-227, tel. 71 325 41 04

BMDWEB.com |http://www.etisoft.wroc.pl