Etisoft Wrocław - etykiety, kody kreskowe i drukarki, plomby gwarancyjne

 

Wyślij wiadomość

Masz pytanie/problem?
Wyślij e-mail.
Odpowiemy szybko i wyczerpująco!

Polecamy

CL-S400DT drukarka termiczna o rozdzielczości 200 dpi z wyświetlaczem  »

68_250.png

Jest kompaktową drukarką termiczną do drukowania biletów, etykiet i przywieszek. Mimo niewielkich rozmiarów posiada najlepsze cechy drukarek przemysłowych: metalowy mechanizm drukujący, wbudowany zasilacz ....

Czytnik kodów kreskowych LS2208 »

78_294.png

Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych LS2208 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Elastyczny zakres— prawie od styku do 43 cm — sprawia, że doskonale się sprawdza w placówkach handlu detalicznego, szpitalach i magazynach.

Galeria wykonywanych projektów »

art_1_130.png

Przykłady wykonania etykiet, przywieszek, wszywek ...

 

Strona główna  » Wszywki i etykiety tekstylne  » Taśma nylonowa , satynowa i etykiety jedwabne, wszywki.

Taśma nylonowa , satynowa i etykiety jedwabne, wszywki.

Dokładne oznaczenie wyrobów tekstylnych, podane informacje o produkcie i producencie są obecnie wymaganiem norm branżowych. Etisoft Wrocław proponuje dla przemysłu odzieżowego wszywki i etykiety tekstylne. Nadrukowane termotransferowo dane o wyrobie (przepis prania, skład surowcowy materiału, rozmiar ubioru) są trwałe i nie rozmazują się pod wpływem temperatury.

Tafta nylonowa dostępna jest w dwóch rodzajach:

Nylon standard E-9001
Tafta nylonowa jest materiałem wykorzystywanym do produkcji wszywek ubraniowych zawierających informacje o rozmiarze, przepisie prania ubioru, składzie surowcowym a także danych o producencie czy kraju pochodzenia. Zaprojektowana do zadruku jednostronnego jest doskonałym rozwiązaniem w tych zastosowaniach tekstylnych, gdzie aspekt ekonomiczny jest głównym kryterium doboru. Materiał ten zadrukowany termotransferową taśmą barwiącą jest odporny na działanie środków piorących a nawet czyszczenie chemiczne. Spełnia wymogi określone normą Oekotex 100 Class 3.

Nylon premium E-9002
Tafta nylonowa powlekana dwustronnie, co umożliwia nadruk termotransferowy zarówno z góry jak i z dołu wszywki. Ponieważ materiał nie strzępi się po obcięciu, można nim oznaczać wyroby tekstylne wszywką z zadrukiem dwustronnym, przyszywając jeden z jej końców do wyrobu. e-9002 jest odporny na pranie i czyszczenie chemiczne. Posiada atest na zgodność z normą Oekotex 100 Class 3.


Bardzo miękkie i delikatne wszywki satynowe:

Satyna biała E-9300
Satyna poliestrowa biała znajdująca zastosowanie jako wszywka do oznaczania wyrobów tekstylnych. Jest bardzo delikatna w dotyku, przez co jest polecana do oznaczania bielizny i innych wyrobów mający bezpośredni kontakt ze skórą ich użytkownika. Materiał po obcięciu ma tendencję do strzępienia się, należy więc go wszywać z obu końców, złożony na pół.

Satyna czarna E-9302
Czarna satyna poliestrowa służy do oznaczania wyrobów tekstylnych o ciemnych barwach jak garnitury czy płaszcze. Do zadruku termotransferowego używana jest w kombinacji z białą taśmą barwiącą TEXTILE C. Delikatna w dotyku, nadaje się również do stosowania w odzieży mającej bezpośredni kontakt z ciałem. Ponieważ po obcięciu strzępi się, należy ją wszywać złożoną na pół.


Samoprzylepne etykiety tekstylne:

Jedwab błyszczący E-205
Jedwab błyszczący biały z klejem kauczukowym stosowany do powierzchni płaskich i chropowatych. Przeznaczony do druku termotransferowego. Wykorzystywany jako etykiety informacyjne, przepisy prania i konserwacji wyrobów, oznaczenia produktów, takich jak: grubo tkane materiały tekstylne, dywany, drewno.


Tafta nylonowa samoprzylepna E-9101
Tafta nylonowa samoprzylepna ze specjalną, grubą warstwą kleju, zaprojektowana do oznaczania dywanów, wykładzin i innego typu materiałów tekstylnych grubo tkanych lub o nierównej powierzchni. Cienki i elastyczny nylon nie ulega marszczeniu przy zwijaniu wykładzin. Specjalnie przygotowana powierzchnia materiału może być zadrukowywana drukarkami termotransferowymi. Wykorzystanie kodów kreskowych drukowanych w tej technologii umożliwia automatyczną identyfikacją wyrobów.

 

zwykle działamy niezwykle

 

Oferty specjalne

Wyślij zapytanie dotyczące naprawy drukarki z zakładki kontakt. »

art_61_280.png

Wyślij do nas wiadomość o niesprawnej drukarce - ODDZWONIMY.

Zanim drukarka trafi na stół operacyjny :D pewne objawy możemy wyleczyć przez telefon.

 

 

© Etisoft Wrocław ul. Kleczkowska 50, Wrocław 50-227, tel. 71 325 41 04

BMDWEB.com |http://www.etisoft.wroc.pl