Etisoft Wrocław - etykiety, kody kreskowe i drukarki, plomby gwarancyjne

 

Wyślij wiadomość

Masz pytanie/problem?
Wyślij e-mail.
Odpowiemy szybko i wyczerpująco!

Polecamy

CL-S400DT drukarka termiczna o rozdzielczości 200 dpi z wyświetlaczem  »

68_250.png

Jest kompaktową drukarką termiczną do drukowania biletów, etykiet i przywieszek. Mimo niewielkich rozmiarów posiada najlepsze cechy drukarek przemysłowych: metalowy mechanizm drukujący, wbudowany zasilacz ....

Czytnik kodów kreskowych LS2208 »

78_294.png

Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych LS2208 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Elastyczny zakres— prawie od styku do 43 cm — sprawia, że doskonale się sprawdza w placówkach handlu detalicznego, szpitalach i magazynach.

Galeria wykonywanych projektów »

art_1_130.png

Przykłady wykonania etykiet, przywieszek, wszywek ...

 

Strona główna  » Urządzenia drukująco-aplikujące  » Urządzenia drukująco-aplikujące

Urządzenia drukująco-aplikujące

Podobnie jak w przypadku aplikatorów, urządzenia drukująco-aplikujące wyróżniają się solidną, przemysłową obudową i dużymi możliwościami adaptacji pod konkretne potrzeby klienta.

Oferujemy urządzenia przeznaczone do automatycznej aplikacji etykiet
w procesach produkcyjnych i logistyce.

Nasza oferta obejmuje:

 • aplikatory etykiet
 • urządzenia drukująco-etykietująceZastosowanie urządzeń automatycznej aplikacji ma na celu poprawę wydajności procesu znakowania i identyfikacji produktu. Pozwala to w pełni wykorzystać moce przerobowe linii technologicznych i znacznie obniżyć koszty całego procesu produkcyjnego.


Zalety oferowanych rozwiązań:

 • bardzo solidna konstrukcja, dostosowana do warunków przemysłowych
 • prosta konfiguracja z poziomu lokalnego panelu operatora
 • pamięć predefiniowanych rozmiarów etykiet
 • silnik krokowy, zapewniający niezawodność i precyzję aplikacji
 • wbudowany wyświetlacz LCD z pełną diagnostyką błędów i informacją o stanie urządzenia
 • kompensacja prędkości zwiększająca precyzję aplikacji etykiety
 • zaawansowany, w pełni konfigurowany przez użytkownika, interfejs we/wy
 • duże możliwości adaptacji i integracji z linią produkcyjną klienta
 • kompatybilność z większością dostępnych na rynku modułów drukujących (np. Zebra PAX4)


Automatyczne urządzenia aplikujące oraz drukująco-aplikujące znajdują zastosowanie praktycznie w każdej branży przemysłu. Solidna przemysłowa obudowa oraz elastyczność rozwiązań, pozwala na adaptację maszyn praktycznie w dowolnej aplikacji. Różnorodność metod naklejania etykiet, pozwala zastosować odpowiednią maszynę, niezależnie od kształtu i materiału z jakiego wykonany został produkt.

Praktycznie każdy aplikator i urządzenie drukująco-aplikujące, można skonfigurować tak, aby wykorzystywana była najbardziej odpowiednia technologia naklejania etykiety.

METODY APLIKACJI ETYKIET

Wipe On Prosta, uniwersalna i najbardziej popularna metoda do aplikacji etykiet. Wraz z przemieszczaniem się produktu, etykieta jest na niego naklejana, a następnie dociskana mechanicznie przez specjalną rolkę lub szczotkę. W tej metodzie konieczne jest dostosowanie prędkości wysuwania się etykiety do prędkości poruszania się produktu. Metoda przeznaczona jest do prostych aplikacji (opakowania, pudełka, butelki, puszki, itp.).


Air-Blow Metoda aplikacji etykiety bez fizycznego kontaktu aplikatora z produktem. Gdy produkt znajduje się w ustalonym miejscu, wydmuch sprężonego powietrza, nakleja etykietę na jego powierzchnię. Zaletą metody bezkontaktowej jest jej niezależność od kierunku ruchu produktu. Metoda ta charakteryzuje się dużą precyzją i możliwością zastosowania w bardzo szybkich procesach. Szczególnie zalecana jest do etykietowania obiektów o nieregularnych kształtach.


Corner-Warp Specjalna technologia, zaprojektowana do etykietowania narożnego lub do etykietowania podwójnego (dwie etykiety na sąsiadujących bokach produktu). Elementem aplikującym etykiety jest specjalnie wykonany bęben ciśnieniowy, umieszczony na ruchomym ramieniu. Po wykryciu obiektu, ramię z bębnem ustawia się w taki sposób aby poprzez kontakt z produktem etykieta naklejana była narożnie lub nastąpiła aplikacja dwóch etykiet na sąsiadujące powierzchnie produktu. Metoda dedykowana do etykietowania palet i kartonów.


DAT Specjalna odmiana metody Tamp-Blow. Dzięki zastosowaniu specjalnie skonstruowanego podwójnego stempla możliwe jest etykietowanie w jednym cyklu dwóch prostopadłych powierzchni produktu. Rozwiązanie dedykowane jest głównie do podwójnego etykietowania pudeł i palet.


Tamp-Blow Zmodyfikowana technologia, oparta na metodzie Air-Blow. Za aplikację etykiety odpowiada stempel o regulowanym skoku, który wysuwa się na ustaloną odległość od produktu, a następnie wykorzystując technologię wydmuchu, nakleja na niego etykietę. Opcjonalnie, wysuwany stempel sam dostosowuje swój skok do różnych rozmiarów etykietowanego obiektu. Metoda ta idealnie nadaje się do etykietowania produktów o różnych wysokościach lub grubościach i do etykietowania w trudno dostępnych miejscach.


 

zwykle działamy niezwykle

 

Oferty specjalne

Wyślij zapytanie dotyczące naprawy drukarki z zakładki kontakt. »

art_61_280.png

Wyślij do nas wiadomość o niesprawnej drukarce - ODDZWONIMY.

Zanim drukarka trafi na stół operacyjny :D pewne objawy możemy wyleczyć przez telefon.

 

 

© Etisoft Wrocław ul. Kleczkowska 50, Wrocław 50-227, tel. 71 325 41 04

BMDWEB.com |http://www.etisoft.wroc.pl