Etisoft Wrocław - etykiety, kody kreskowe i drukarki, plomby gwarancyjne

 

Wyślij wiadomość

Masz pytanie/problem?
Wyślij e-mail.
Odpowiemy szybko i wyczerpująco!

Polecamy

CL-S400DT drukarka termiczna o rozdzielczości 200 dpi z wyświetlaczem  »

68_250.png

Jest kompaktową drukarką termiczną do drukowania biletów, etykiet i przywieszek. Mimo niewielkich rozmiarów posiada najlepsze cechy drukarek przemysłowych: metalowy mechanizm drukujący, wbudowany zasilacz ....

Czytnik kodów kreskowych LS2208 »

78_294.png

Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych LS2208 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Elastyczny zakres— prawie od styku do 43 cm — sprawia, że doskonale się sprawdza w placówkach handlu detalicznego, szpitalach i magazynach.

Galeria wykonywanych projektów »

art_1_130.png

Przykłady wykonania etykiet, przywieszek, wszywek ...

 

Strona główna  » Programy do drukowania etykiet, przywieszek ...  » etiGHOST -aplikacja do zarządzania wydrukiem etykiet

etiGHOST -aplikacja do zarządzania wydrukiem etykiet

Jako usługa serwisowa systemu operacyjnego realizowana na serwerze, wykonuje zlecenia wydruku przekazywane przez zewnętrzne aplikacje, urządzenia, systemy.

Wygląd etykiety generowany jest na podstawie wzorca zaprojektowanego przy użyciu wygodnego, graficznego (WYSIWYG) programu do edycji etykiet etiLABEL - bez konieczności przygotowywania składu etykiet w kodzie źródłowym języka programowania drukarki.
Zlecenia wydruku, to proste pliki tekstowe generowane w systemach działających w przedsiębiorstwie, zawierające dane do wydrukowania. Aplikacja etiGHOST wypełnia wzorzec etykiety otrzymanymi informacjami i wysyła zlecenie wydruku do wskazanej drukarki.
Po stronie oprogramowania klienta wymagane jest jedynie dodanie funkcji generującej pliki tekstowe zawierające informacje o nazwie wzorca etykiety i wartościach elementów zmiennych na etykiecie (np. nazwa towaru i wartość kodu kreskowego). Funkcja taka może być uruchamiana ręczni e lub automatyczni e np. przy wystawianiu dokumentu przyjęcia na magazyn, przy generowaniu zlecenia produkcyjnego lub w każdym innym momencie, kiedy pożądane jest wydrukowanie etykiet.


DEMO STANDARD - napisz prośbę o wersję DEMO

DEMO PROFESSIONAL - napisz prośbę o wersję DEMO

 

zwykle działamy niezwykle

 

Oferty specjalne

Wyślij zapytanie dotyczące naprawy drukarki z zakładki kontakt. »

art_61_280.png

Wyślij do nas wiadomość o niesprawnej drukarce - ODDZWONIMY.

Zanim drukarka trafi na stół operacyjny :D pewne objawy możemy wyleczyć przez telefon.

 

 

© Etisoft Wrocław ul. Kleczkowska 50, Wrocław 50-227, tel. 71 325 41 04

BMDWEB.com |http://www.etisoft.wroc.pl