Etisoft Wrocław - etykiety, kody kreskowe i drukarki, plomby gwarancyjne

 

Wyślij wiadomość

Masz pytanie/problem?
Wyślij e-mail.
Odpowiemy szybko i wyczerpująco!

Polecamy

CL-S400DT drukarka termiczna o rozdzielczości 200 dpi z wyświetlaczem  »

68_250.png

Jest kompaktową drukarką termiczną do drukowania biletów, etykiet i przywieszek. Mimo niewielkich rozmiarów posiada najlepsze cechy drukarek przemysłowych: metalowy mechanizm drukujący, wbudowany zasilacz ....

Czytnik kodów kreskowych LS2208 »

78_294.png

Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych LS2208 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Elastyczny zakres— prawie od styku do 43 cm — sprawia, że doskonale się sprawdza w placówkach handlu detalicznego, szpitalach i magazynach.

Galeria wykonywanych projektów »

art_1_130.png

Przykłady wykonania etykiet, przywieszek, wszywek ...

 

Strona główna  » Firmie

ETISOFT WROCŁAW

firma

Firma Etisoft Wrocław istnieje na rynku wrocławskim od września 1994 roku. Do maja 1999 roku funkcjonowała pod nazwą Etimark Wrocław. Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja etykiet samoprzylepnych drukowanych techniką termotransferową. Oferując najwyższej jakości towary pozyskaliśmy już dużą grupę stałych odbiorców naszych produktów.

Zainteresowanie drukiem etykiet na potrzeby własne firm upowszechnia się w wielu branżach przemysłu, co stwarza długoterminowe perspektywy rozwoju sektora druku termotransferowego. Wynikiem naszych szczegółowych analiz rynkowych było nawiązanie współpracy ze znanym producentem drukarek a w konsekwencji umowa o wyłączność na dystrybucję w Polsce drukarek firmy CITIZEN. W połączeniu z możliwościami produkcyjnymi jesteśmy w stanie zaspokoić w 100% potrzeby obecnych i przyszłych odbiorców w zakresie sprzętu, jego serwisu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych do termotransferowego druku etykiet. Nasze dotychczasowe doświadczenia są wynikiem wymagań klientów z różnych branż. Realizacja niejednokrotnie skomplikowanych zleceń jest niewątpliwym atutem firmy.

Firma Etisoft Wrocław zajmuje się produkcją samoprzylepnych etykiet przemysłowych w postaci tabliczek znamionowych, plomb gwarancyjnych, etykiet wykorzystywanych do automatycznej identyfikacji towarów, etykiet handlowych jak również projektowaniem i drukowaniem etykiet samoprzylepnych, przywieszek i wszywek odzieżowych w technologii termotransferowej. Etykiety o charakterze plomb gwarancyjnych i tabliczek znamionowych wykonywane są w nowoczesnej technologii na etykietach o podłożach specjalnych (3M Scotchcal, VOID). Treść etykiety ustala zamawiający. Etykieta może zawierać dowolną grafikę, tekst, numerator, datownik, kod kreskowy. Technologia druku umożliwia umieszczenie na etykiecie kolejnych numerów w postaci jawnej lub kodu kreskowego.

Nasza firma zajmuje się również wdrażaniem systemów automatycznej identyfikacji towarów. W naszej ofercie znajdują się między innymi czytniki kodów kreskowych firmy ZEBEX, drukarki termotransferowe firmy CITIZEN i ZEBRA. Przy sprzedaży drukarek zapewniamy bezpłatną instalację sprzętu, szkolenie i profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do drukarek dostarczamy oprogramowanie w języku polskim.

firma

zwykle działamy niezwykle

 

Oferty specjalne

Wyślij zapytanie dotyczące naprawy drukarki z zakładki kontakt. »

art_61_280.png

Wyślij do nas wiadomość o niesprawnej drukarce - ODDZWONIMY.

Zanim drukarka trafi na stół operacyjny :D pewne objawy możemy wyleczyć przez telefon.

 

 

© Etisoft Wrocław ul. Kleczkowska 50, Wrocław 50-227, tel. 71 325 41 04

BMDWEB.com |http://www.etisoft.wroc.pl