Etykiety: magazynowe, logistyczne GS1, drukarki do kodów kreskowych, plomby gwarancyjne, kody kreskowe

Etykiety bezklejowe

Przywieszki kartonowe z nazwą produktu, adresem producenta i kodem kreskowym przeznaczone są do znakowania wyrobów tekstylnych w handlu detalicznym. Kolorowe, przyciągające wzrok przywieszki, oprócz tego, że niosą ze sobą niezbędne informacje, spełniają dodatkową funkcję eksponują markę produktu. Używane do znakowania odzieży, obuwia, wyrobów dziewiarskich. Z nadrukowanym logiem, nazwą, adresem producenta, kodem kreskowym itp. umożliwiają dalszą personalizację.

Przywieszki PET wykonane są z białego tworzywa sztucznego o wysokiej gładkości. Obie strony przywieszki przygotowane są do druku termotransferowego. Proponowane są w sytuacji, gdy ze względu na specyfikę produktów nie mogą być zastosowane etykiety samoprzylepne, np.: do oznaczania wyrobów w przemyśle drzewnym, ogrodnictwie, a także w branży metalurgicznej i logistyce (np. oznaczanie palet), branży budowlanej. Poliestrowe etykiety wykorzystywane są także do oznaczenia opakowań jednostkowych i zbiorczych w branży budowlanej. Przywieszka poliestrowa z opisem produktów zapewnia łatwą identyfikację podczas transportu i magazynowania w każdych warunkach. Jest odporna na warunki atmosferyczne na wysokie temperatury, środki chemiczne, wodę oraz uszkodzenia mechaniczne.

Strzałki – etykiety doniczkowe – etykiety doniczkowe wykonane z tworzywa sztucznego (polietylen, poliester) stosowane do znakowania kwiatów i drzewek doniczkowych. Etykiety te można stosować zarówno do identyfikacji produktów jak również jako nośnik informacji dla klienta o sposobie pielęgnacji i uprawy danej rośliny.

Pętelki – etykiety pętlowe przystosowanie do zadruku dwustronnego, stosowane do znakowania drzewek i krzewów. Materiał z jakiego są wykonane gwarantuje wysoką odporność i trwałość etykiety na wiele lat.

Chcesz złożyć zamówienie lub poprosić o wycenę?

Zobacz także